Tosfed off road Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışı ve off road yarış takvimi hakkında bilgi verdiğimiz bir blog yazısı.

Tosfed off road Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışı, 28-29 Kasım 2015’te Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşti. Beykoz Off Road tarafından düzenlenen 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışı, renkli görüntülere de sahne oldu.  

Herkese açık bir şekilde gerçekleşen organizasyonda yarışlar Intercity İstanbul Park yarış alanında gerçekleştirildi. Birçok takım ve birçok yarışçının katıldığı 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışı, birçok seyircinin de off road heyecanını derinden yaşamasını sağladı. 

Yarış alanında kamp alanının bulunması, off road severlere çok daha eğlenceli vakitler yaşattı. Oldukça heyecan verici bir spor olan off road, 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışında yaşanan çekişmeli yarış, seyircilerin off road ile ilgili çok daha büyük bir tutku yaşamasını sağladı. 

Zorlu parkurda geçen 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışı, girişin ücretsiz olması sebebiyle çok daha kalabalık bir ekip tarafından izlendi. Off road yarışları 2017 yılında da en heyecan verici yarışlar arasında yer alacaktır. 

Off road heyecanını yakından yaşamak isteyen kişiler için herkese açık yarışlar düzenlenmektedir. 

2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışında olduğu gibi heyecanlı dakikalara şahitlik etmek isteyenler için 2017 yarış takvimi detaylarını paylaşıyoruz. 

7. 2017 Yılı Off Road Yarış Takvimi

2017 Yılı Off Road Yarış Takvimi

Off road yarış takvimi 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışında olduğu gibi 2017 yılında da oldukça heyecan verici bir tablo sergiliyor. 

Off road yarış takvimi 2015 TOSFED Trial Şampiyonası 6. Ayak Yarışında olduğu gibi 2017 yılında da oldukça heyecan verici bir tablo sergiliyor. 

Ege Rallisi ve Karabük’te yapılacak olan Türkiye Trial Şampiyonası ile açılışın yapılacağı off road yarışlarına bu yıl da birçok yarışçı ve seyircinin katılım sağlayacağı öngörülüyor. 

Heyecanın ve adrenalinin dorukta olduğu off road yarışlarında siz de yer almak isterseniz, 2017 yılı off road yarışları takvimine göz atarak size uygun yerlerdeki off road yarışlarına dahil olabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları