Adı üstünde işte offroad giyim yani arazi de giymemiz gereken kullanışlı ve şık kıyafetler. Kanvas pantolonlar, mont çeşitleri çakı ve bıçaklar..

1. Offroad Giyim Nedir ?

Offroad Giyim offroadçulara özel giyim fikirleri veren bir internet sitesidir. Gerçi internet sitesi çok kapsamlı değil ama Instagram ve özellikle Pinterest hesapları oldukça iddalı paylaşımlar yapmakta. Arazi de çok işinize yarayacak şık ve kullanışlı kıyafet fikirleri vermektedir. Pinterest üzerinden dünyanın dört bir yanından offoradçular için giyim fikirlerini kategorilerine göre Pinlerken, Instagram üzerinde de çok şık kombinler yapmaktadır. Şuan için yapılan kombinler satışa sunulmuyor. 

2. OffroadGiyim.com da yayınlanan son kombinlere bir göz atalım

Kahverengi tonlara hakim olan kombin tunsürton şeklinde dizayn edilmiş. Şık rayban saat ve deri bileklikle de kıyafet şık bir biçimde tamamlanmış. Botlar bağcıklı ve uzun seçilmiş. Çamurda suya dilediğince batmaya müsait.

3. Bu kombinde kahverengi ve mor renkler tercih edilmiş.

Kahverengi sweetshirt'ü deri ceketle kombinleyen offroad giyim açık kahve bir jean altına bağcıklı deri mont ile kombini tamamlamış. Kullanışlı bordo deri kemerli bir saat tercih edilmiş ve diğer kola da kahverengi bir bileklik uygun görülmüş.

4. Kombinleri fotoğrafların sağ ve sol tarafında bulunan oklar ile değiştirebilirsiniz.

5. Erkekler Offroad Giyim'i Takip Etmeli!

Offroad Giyim takip edilmeli çünkü bu kombinler sizlere dolabınızda ki kıyafetleri de birbirleri ile nasıl harmanlayabileceğiniz hakkında fikirler verecektir.

Offroad Giyim içerisinde aşağıda bulunan ürün kategorileri bulunmaktadır:

Off-Road Giyim


Peki bu kombinleri siz nasıl buldunuz ? Yorumlarınızı bizimle paylaşın. Daha iyi fikirlerinizi İçerik Ekle seçeneğinden TurkiyeOffroad.com 'a gönderin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları