Bodrum Offroad ve Milas Offroad Ege'nin eğlenceli ve hızlı offroad kulüplerinden. Yakın ve aynı parkurları kullandıkları için beraber offroad etkinlikleri düzenliyorlar. 1 Nisan Pazar günü de üyeler Dacia Duster marka araçları test etmek için Muğla Mumcular Barajında buluşuyor!

Dacia Duster’ın yeni 4×4 aracını test için Milas Offroad ve Bodrum Offroad Duster ekibi ile bu hafta sonu pazar günü buluşuyor. Güzergahımız şöyle olacak:

Saat 10:00 da BODOFF ve MİLOFF üyeleri Mumcular barajında buluşuyor.

1- Başlangıç noktası Mumcular barajı
2- Gökpınar Fesleğen yaylası Türkevleri
3- Ören Nehir ve Şelale
4- Piknik alanı Ören nehir kenarı 

Etkinlik Linki

Etkinlik düzenlendikten sonra fotoğraf ve videolar bu sayfada yayınlanacaktır.

Bodrum Offroad ve Milas Offroad Kutay Renault Tarafından Düzenlenen Organizayson da 2018 Model 4x4 Dacia Duster Arazi Araçlarını Mumcular Offroad Parkurunda Deniyor!

Turkiye Offroad da da göreceğiniz üzere Bodrum Offroad Kulübü en son Aspat Tepelerinde Action yapmıştı. Yaklaşık bir aydır yeni bir offroad etkinliği düzenlemeyen BODOFF ile en son Sandras Dağında Offroad Kar Gezisi düzenleyen Milas Offroad Kutay Renault Bayiliği öncülüğünde tekrar araziye çıkıyor. Bu sefer amaç 4x4 Daciaları arazide offroad sürüşü ile denemek ve eksikleri ile artılarını görmek. Kutay Renault Dacia araçlara o kadar güveniyor ki araçları denerken sürücülerden insaf istemiyor. Daha önce de Türkiye Offroad da Dacia Duster Arazi de Yeterli mi diye sormuş farklı yanıtlar almıştık. BODOFF ile MİLOFF kafamızda ki soruları silecek gibi görünüyor. Bodrum Offroad ve Milas Offroad üyeleri tarafından yapılacak test sürüşüne tüm 4x4 severler davetli. BODOFF ve MİLOFF 'un diğer programlarına nazaran bu offroad etkinliğinde alkol minimum seviyede tutulup extreme offroad yüksek seviyeye alınacak. Siz de Ege bölgesinde ya da Muğla civarında ikamet ediyor ve bir Dacia Duster 4x4 alıp offroad yapmak istiyor ama Daciaları tanımadığınız ve arazi de görmediğiniz için tereddüt ediyor iseniz bu etkinliği kaçırmayın deriz. Eğlenceli olacağı kadar heyecanlı da olacak olan Dacia Duster BODOFF & MİLOFF etkinliği için BODOFF Torba kavşağında saat 09.00 da buluşurken MİLOFF üyeleri Mumcular Kavşağından harekete geçecek. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları