Offroad.ist 62.000 üyesi, her ay yeni eklenen 1500 offroad araç ilanı ve 2500'ün üzerinde sıfır 2.el yedek parça - off road aksesuar ürünü ile Türkiye'nin 5 yıldır 4x4 merkezi olmaya devam ediyor!

Arazi Araçlarının Babaları Offroad.ist de!

Türkiye'de bir çok ilan sitesi var. Çoğunda tüm araç çeşitleri bir arada bulunuyor. Offroad.ist de ise sadece 2. el satılık arazi araçları mevcut. iddia ediyoruz ki Türkiye de ki en iyi off road araçlar da offroad.ist de. Sadece satılık arazi araçları ilanlarının bulunduğu offroad.ist de ilan yayımlamak tamamen ücretsiz ve sınırsız. Genelde site yetkilileri araç satılana kadar tekrar ilan yayımlamayı ve bu şekilde ilanı ön plana çıkarmayı kullanıcının özgür iradesine bırakıyor. 4x4 tutkunu ve aynı camianın üyesi 62.000 off road sever bir araya gelmiş. Gerçekten de arazi araçları en hızlı burada satılıyor ve en iyi off road aracı buradan alınıyor. Üyelerin tamamı organik olduğu için, kitle sadece arazi araçları ile ilgili ve bilgili olduğun için, arazi aracı değerinde veya değerinin biraz altında ise ya da offroad donanım ve aksesuarları ile fark yaratıyorsa ilan koyar koymaz canlı ticaret hemen başlıyor. Mesajlar telefonlar susmuyor.   Diğer ilan sitelerine göre offroad.ist de bulunan satılık arazi araçlarının yüzde 75'i off road donanımlı. Çoğu arazi aracında off road aksesuar olarak minimum sudan geçmek için şnorkel, çamurda kalmamak için off road kullanımına uygun jant lastik ve birazda yükseltme mevcut. 

4x4 Yedek Parça ve Off Road Aksesuar

Offroad araç merkezi offroad.ist  de üyeler arazi araçlarından çıkarmış oldukları 2. el ürünleri ücretsiz oluşturdukları mağazalarında satışa çıkarıyor. Bunun yanında 100'lerce arazi araçlarına uygun sıfır offroad aksesuar ve 4x4 yedek parça ürünü satışı yapan ticari mağazalarda sitelerde mevcut. Sitede bulunan ürünleri tanıtan daha önce yayımlamış olduğumuz "Türkiye de Bulunan Off Road Aksesuar Mağazalarını Keşfedin!" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları